Dil seviyenizin belirlenmesi

Sistemden faydalanmak isteyen öğrenci, eğitimine başlamadan önce eğitmen tarafından aranarak, 5 dakikalık bir telefon görüşmesi ile dil seviyesi belirlenir


Kişiye özel "Çalışma Programı"

Dil seviyesi belirlenen öğrenci, sistem tarafından oluşturulan ve e-posta ile bildirilen kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci paneline giriş yaparak kendisi için hazırlanan çalışma programına erişir. 


İstediğiniz yerden İngilizce eğitim imkanı

Sisteme giriş yapan öğrenci eğitimi sırasında hangi derslere çalışacağını bu panel üzerinden takip eder. Sunulan İngilizce eğitimini 10, 20 veya 30 dakikalık, sabit telefon, cep telefonu veya skype üzerinden seçtiği pakete göre alır.


Eğitim içeriği

Öğrenci haftanın ilk 4 günü (Pazartesi - Perşembe) dil seviyesine göre belirlenen İngilizce E-Kitapları üzerinden eğitimini gerçekleştirir. Cuma günü ise, 4 günün değerlendirmesi olarak serbest konuşma şeklinde o haftanın eğitimini tamamlar.


Derslerin sesli olarak dinlenmesi

Öğrenci hafta içerisinde gördüğü tüm dersleri, eksiklerini ve artılarını daha rahat ve kolay anlayabilmesi açısından Mp3 formatından öğrenci paneli üzerinden dinleyebilmektedir. Öğrenci paneli üzerinden eğitmeni tarafından belirlenen, o gün işlenecek ders ile ilgili 10 adet yeni İngilizce kelimeyi de görür.


Eğitmenin notları

Öğrenci, panel üzerinden eğitmeni tarafından işlenen ders ile ilgili değerlendirmesini,öğrencinin hatalarını ve bir sonraki ders için verdiği önerileri takip edebilir.

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır. www.aveaileingilizce.com